ENGLISH BUS Szkoła Języków Obcych

u. Katarzyńska 63
62-006 Gruszczyn
tel. 609 140 040

biuro@englishbus.pl
race@englishbus.pl

Współpracujemy z:

›› Oferta


Nasze kursy adresujemy zarówno do dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Proponujemy naukę w małych, kameralnych grupach oraz zajęcia indywidualne na wszystkich poziomach zaawansowania. Od samego początku zajęcia prowadzone są w grupach jednolitych pod względem wieku i zaawansowania. W efekcie uczniowie czują się pewniej i swobodniej, a lektorzy mogą poświęcić im więcej uwagi i zaoferować bardziej indywidualne podejście. Ponadto, regularnie prowadzimy podsumowania kolejnych etapów nauki w formie raportów semestralnych.

 

Kursy w English Bus prowadzone są z naciskiem na komunikację, ćwiczenia praktyczne, rozbudowę słownictwa i poszerzanie gramatyki. Wykorzystujemy renomowane podręczniki oraz autentyczne materiały dodatkowe, dzięki czemu nasze zajęcia nigdy nie są nudne. Kładziemy szczególny nacisk na podwyższenie umiejętności komunikowania się w języku obcym niezależnie od poziomu zaawansowania.

 

Nasza oferta zawiera wiele opcji programowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie w pełni dopasować się do oczekiwań naszych kursantów.

 

 

Kursy dla DZIECI

 

Dzieci rozpoczynają naukę języka już od 5 roku życia. Program, forma i sposób prowadzenia zajęć dopasowane są do wieku i sposobu postrzegania świata przez dziecko. Na zajęciach wykorzystujemy takie elementy jak gry, zabawy, piosenki i konkursy. Dzieci uczą się języka w przyjaznej atmosferze, w oparciu o nowoczesne podręczniki i pomoce naukowe przystosowane do danej grupy wiekowej.

 

 

Kursy dla MŁODZIEŻY

 

Kursy językowe dla młodzieży, to kolejny krok w doskonaleniu języka obcego. Poza kursami ogólnymi prowadzonymi metodą komunikatywną, prowadzimy profilowane zajęcia przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych oraz egzaminów międzynarodowych.

 

 

Kursy dla DOROSŁYCH

 

Prowadzimy naukę języka dla początkujących i zaawansowanych, w różnych grupach wiekowych, a także specjalistyczne kursy językowe dopasowane do potrzeb naszych kursantów. Proponujemy kursy regularne o profilu ogólnym, biznesowym, specjalistycznym i egzaminacyjnym. Dostosujemy się do Państwa potrzeb w zakresie harmonogramu i intensywności zajęć.

 

 

Kursy dla FIRM

 

Kursy firmowe przygotowane są dla pracowników firm i instytucji, zarówno dla tych, którzy osiągnęli już średnie i wyższe poziomy zaawansowania jak i tych początkujących. Zajęcia prowadzone są w siedzibie firmy lub w szkole English Bus. Na kursach firmowych rozwijamy wszystkie cztery umiejętności językowe: pisanie, czytanie, mówienie i rozumienie ze słuchu. Nacisk kładziony jest na obszary kompetencji zgodnie z preferencjami firmy zamawiającej szkolenie językowe.